صفحه اصلی

شما با سایت allbabyproduct آشنا می شوید.ما در عرصه لوازم کودک و سیسمونی نوزادی فعالیت داریم.این محصولات در سه گروه اصلی:نوزادی-کودک-نوجوان وزیرمجموعه لوازم-پوشاک-کفش عرضه میشود.
شما از کوچکترین لوازم تا بزرگترین لوازم را میتوانید در این سایت پیدا کرده و با آن آشنا شوید.
سعی ما بر این میباشد بهترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار دهیم.
این کالاها با استاندارد و دیزاین اروپایی از مبادی ایتالیا-کره-تایلند و چین به ایران حمل شده و در دسترس شما قرار داده میشود.رضایت مندی شما از خرید و مصرف مشوق ادامه راه ما خواهد بود.
ما همکاری شما را ارج می نهیم و ازعرضه کنندگان محصو لات کودک و نوجوان جهت همکاری دعوت به عمل می اوریم .شما میتوانید اخبارنمایشگاهی و یا تولید محصول جدید رادر رابطه با کودک از این سایت به اطلاع عموم برسانید.
شما با داشتن محل کسب مناسب وسابقه خوب فعالیت می توانید یکی از عرضه کنندگان محصولات ویا خدمات ما باشید.
بدیهی است ما از سیستم بازاریابی تقسیم منطقه فروش پیروی کرده و نمایندگان فروش را انتخاب می کنیم.
شما اگر در این زمینه فعالیت دارید می توانید این فعالیت خود را با ما در میان گذاشته واز همکاری ما به نوعی بهره مند شوید.
ما با "بانک پارسیان" همکاری داشته و بر گسترش آن تاکید داریم.شما نیز میتوانید به این همکاری ملحق شده و از خدمات "لیزینگ بانک پارسیان" بهره مند شوید. نخستین قدم استفاده از "کارت های نقدی و اعتباری بانک های عضو گروه شتاب" میباشد.ما مجهز به دستگاه پایانه فروش(pos)هستیم و خدمات ان راعرضه میکنیم.
فروش ما از طریق نمایندگی ها ویا بطور مستقیم با قیمت یکسان در سراسر کشور میباشد.شما به قسمت "تماس با ما "رفته و با ما به وسیله تلفن/فاکس/ایمیل ویا نامه تماس بگیرید.ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته وپاسخ مناسب شما را خواهیم داد.
ما از "ایده های نو"استقبال کرده و به آنها "هدیه و جایزه" میدهیم.شما با رهنمود خود به این دعوت پاسخ مثبت بدهید و بهره مندی از آن را تجربه کنید. 
برای سفارش با فروشگاه نیما تلفن 66411535 تماس بگیرید.پرداخت هنگام تحویل کالا و نقدی میباشد.

کفش
کفش

پوشاک
پوشاک

اسباب بازی
اسباب بازی

لوازم بهداشتی لندر
لوازم بهداشتی